Jurassic World: The Game

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 107 MB
  • Version 1.16.12
  • Dil Türkçe
  • Firma Ludia
Başarılı bir oyun olan Jurassic World: The Game oyunu macera için sizleri bekliyor.

Başarılı bir oyun olan Jurassic World: The Game oyunu macera için sizleri bekliyor. 

Büyük başarı yakalayan Jurassic Park Builder oyununun yaratıcılarıyla Isla Nublar'a geri dön ve bu yazın destansı aksiyon macera dalındaki resmi mobil oyunu Jurassic World: The Game'de bir sonraki macerana atılabilir ve mobil cihazınızda eğlenerek bir oyun oynayabilirsiniz. 

Yeni filmden 150'nin üzerinde devasa dinozora hayat vererek ve rakiplerine toprağı sarsan savaşlarda meydan okuyabilirsiniz. İnşa etme ve dinozor savaşı üzerine kurulu bu benzersiz deneyimde geleceğin tema parkını inşa edecek ve tarih öncesini yeniden tasarlarken büyük bir macera yaşayacaksınız.

Hep kazanan bir savaş arenası takımı kurmak için dinozorların büyüyüp gelişmesine imkan sağlayacak, en verimli ve en etkili parkı kurman gerekecek. Sürprizlerle dolu kart paketlerini alırken yeni ve şaşırtıcı dinozor türlerini keşfet. Günlük olarak dinozorlarını besleyip genetik açıdan geliştirirken Owen, Claire ve filmdeki diğer favori karakterlerine katılabilirsiniz. Artık park açıldığına göre Jurassic World'ü sahiplenme zamanın geldi demektir, sende bu macerada kendi yerini alabilir ve oyunun kazanan tarafı olabilirsin. 

Jurassic World: The Game indir